Kontakt:
tel. 61 8303 303

 

 PÓŁKOLONIE LETNIE 2019

„AKTYWNE WAKACJE”

 

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁE LATO !

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do aktywnego spędzenia wakacji w Sportotece Puszczykowo. W tym roku mamy do zaoferowania aż 10 turnusów półkolonii! Wszystkie edycje wypełnione są ogromną liczbą atrakcyjnych treningów sportowych oraz różnych form gier rakietowych. W naszej ofercie nie brakuje turniejów, rozgrywek i meczów, podczas których młodzi sportowcy mają możliwość podnoszenia umiejętności gry, współpracy z rówieśnikami oraz nauczenia się podstawowych zasad „fair play”. Nie zabraknie oczywiście czasu na odpoczynek i relaks. Na zakończenie każdego turnusu wręczamy wszystkim uczestnikom drobne upominki oraz nagrody turniejowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę  na nowoczesnym obiekcie Sportoteki i w jego okolicach.

Podczas tegorocznych letnich półkolonii zapewniamy:

- minimum 2 godziny tenisa dziennie na każdym turnusie

- zajęcia taneczne

- zajęcia ze sztuk walki

- biegi na orientację

- podchody

- gry i zabawy ruchowe

- kalambury

- treningi motoryczne

- minigolf

- trampolinki

- turnieje tenisowe

- codziennie 2 pyszne zdrowe posiłki: drugie śniadanie i obiad

 

Turnusy:

24.06-28.06 AUSTRALIAN OPEN- Letnie półkolonie sportowe rozpoczynamy pierwszym turniejem wielkoszlemowym w roku! Przenieś się do gorącej Australii, gdzie wcielając się w rolę profesjonalnego gracza spróbuj swoich sił w zajęciach ogólnorozwojowych, treningach siłowych, sparingach  tenisowych i weź udział w turnieju! Bez obaw, każdy tenisista zasługuje na relaks- trampoliny, taniec i mini golf to pozycja obowiązkowa!

01-05.07 LET’S DANCE&PLAY!- Wakacyjne rytmy sprawią, że poczujesz się jak na scenie programu tanecznego! Podczas tego turnusu oprócz treningów tenisowych nie zabraknie zajęć tanecznych i skoków na trampolinach. Czas na FUN!

08-12.07- TAEKWONDO TIME!- Turnus wypełniony treningami taekwondo. Odkryj tajniki jednej z najstarszych dyscyplin walk bliskiego wschodu i zdobądź czarny pas! A oprócz tego oczywiście dużo zabawy i sportowych emocji !

15-19.07- WODNA PRZYGODA- niezapomniana zabawa z balonami, godziny ćwiczeń na świeżym powietrzu, „bitwy wodne” oraz niesamowite atrakcje! Lejemy wodę przez cały turnus!

22-26.07- ROLAND GARROS- Co łączy Paryż i tenis ziemny?  Bonjour les Joures! Kolejny turniej wielkoszlemowy przed Wami! Zabierzcie rakiety i dobry humor, szykuje się ogromna dawka tenisa.

29.07 -02.08- JUMP ARRRENA!-  w drugi miesiąc wakacji wskakujemy turnusem JUMP ARRRENA! Trampoliny, konkursy, łamigłówki drużynowe, zabawa z mini golfem i rakietą w ręku. Czyli letni chillout!

05-09.08- FIFA 2019- Coś dla miłośników piłki nożnej i nie tylko! Motyw przewodni to współpraca, komunikacja w drużynie oraz zasady fair play! Gramy w piłkę i tworzymy grupę cheerleaderek!

12-14.08- WIMBLEDON - Trzydniowa edycja półkolonii wypełniona tenisem. Kolejny turniej wielkoszlemowy i jeszcze więcej gry. Przekonaj się czy zgarniesz puchar Wimbledonu!

19-23.08- WATER PARK- Fontanna konkursów sportowych i gier drużynowych. Bitwy na balony wodne i mini turnieje, czyli dużo zabawy na korcie i poza nim. Nie zostawimy na uczestnikach suchej nitki! .

26-30.08- US OPEN – Ostatni turnus półkolonii i ostatni turniej wielkoszlemowy! Mnóstwo treningów z rakietą w ręku. Testy sprawnościowe, treningi motoryczne a na końcu turniej. Podejmij wyzwanie!

ZOSTAŃ MISTRZEM PÓŁKOLONII I ZGARNIIJ CZTERY TURNIEJE WIELKIEGO SZLEMA !

 

 

Wiek uczestników:

5-15 lat

Czas trwania:

Zajęcia odbywają się przez tydzień – od poniedziałku do piątku.

Początek zajęć – godz. 9:00, koniec zajęć – godz. 15:00.

UWAGA : Istnieje możliwość  przyprowadzenia dziecka wcześniej – od godz. 7:30 i odebrania do godz. 16:00, po wcześniejszym ustaleniu z kierownikiem półkolonii.

Wyżywienie:

Naszym półkolonistom serwujemy dwa pyszne posiłki – drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad. W przypadku uczulenia pokarmowego/diety bezglutenowej istnieje możliwość ustalenia posiłków na indywidualnych warunkach.

Kadra:

Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych instruktorów, trenerów i animatorów posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cena:

429 zł/turnus/osoba

399 zł/turnus/osoba – w przypadku zapisania drugiego i kolejnego rodzeństwa oraz za udział w kolejnym turnusie.

turrnus WIMBLEDON 12-14.08. 289zł

 

 

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:

Sportoteka Puszczykowo, ul. Sportowa 2

tel. 61 830 33 03

info@sportoteka.eu