Kontakt:
tel. 61 8303 303

Michał Filipiak

Licencjonowany trener tenisa, ekspert "Tenis 10" PZT, posiada dyplomy Amerykańskiego Związku Tenisowego (USPTA), międzynarodowej organizacji tenisowej PTR, a także m.in. certyfikat Pat Etcheberry (trening ogólnorozwojowy) oraz MentalCoach (EMCC). Były zawodnik AZS-u i Posnanii Poznań.

więcej

Filip Anioła

Filip przez wiele lat był zawodnikiem sklasyfikowanym na listach ATP (najwyższy ranking singlowy: 641, deblowy: 357), wielokrotnym Mistrzem Polski w singlu, deblu i mikście we wszystkich kategoriach wiekowych, Mistrzem Europy do lat 14 (singiel i debel) oraz do lat 18 (debel), a także reprezentantem Polski w Pucharze Davisa w latach 1997-2002.

więcej

Jan Serafiniak

Trener tenisa ziemnego, trener przygotowania motorycznego oraz w niedalekiej przyszłości trener medyczny. Od najmłodszych lat związany ze sportem i tenisem. Uprawianie wielu dyscyplin oraz kompleksowe spojrzenie na ruch pomaga we wzniesieniu waszych umiejętności na wyższy poziom. Posiada doświadczenie w trenowaniu dzieci i dorosłych. W naszym klubie odpowiada za koordynowanie programu NPUT i szkółek. Prowadzi również zajecia personalne na naszej siłowni. Jego pasją jest szeroko pojęty ruch człowieka, sport ,koszykówka oraz muzyka.

więcej