Kontakt:
tel. 61 8303 303

Filip Anioła

Filip przez wiele lat był zawodnikiem sklasyfikowanym na listach ATP (najwyższy ranking singlowy: 641, deblowy: 357), wielokrotnym Mistrzem Polski w singlu, deblu i mikście we wszystkich kategoriach wiekowych, Mistrzem Europy do lat 14 (singiel i debel) oraz do lat 18 (debel), a także reprezentantem Polski w Pucharze Davisa w latach 1997-2002.

więcej

Magdalena Kałasz

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz na kierunku Sport na AWF w Poznaniu. Licencjonowana trenerka tenisa II klasy, trenerka przygotowania fizycznego, instruktorka piłki siatkowej oraz narciarstwa. Posiada licencje sędziego regionalnego. Była zawodniczka sklasyfikowana w pierwszej 10-tce na listach PZT.

więcej

Michał Bartoszewski

Absolwent w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne.

więcej

Alina Heller

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego. Obecnie studentka II roku ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Związana z tenisem od dziecka.

więcej

Jan Serafiniak

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie. Obecnie student 3 roku AWF w Poznaniu na kierunku SPORT specjalizacji trenerskiej tenisa ziemnego.

więcej