Kontakt:
tel. 61 8303 303

Michał Filipiak

Licencjonowany trener tenisa, ekspert "Tenis 10" PZT, posiada dyplomy Amerykańskiego Związku Tenisowego (USPTA), międzynarodowej organizacji tenisowej PTR, a także m.in. certyfikat Pat Etcheberry (trening ogólnorozwojowy) oraz MentalCoach (EMCC). Były zawodnik AZS-u i Posnanii Poznań.

więcej

Filip Anioła

Filip przez wiele lat był zawodnikiem sklasyfikowanym na listach ATP (najwyższy ranking singlowy: 641, deblowy: 357), wielokrotnym Mistrzem Polski w singlu, deblu i mikście we wszystkich kategoriach wiekowych, Mistrzem Europy do lat 14 (singiel i debel) oraz do lat 18 (debel), a także reprezentantem Polski w Pucharze Davisa w latach 1997-2002.

więcej

Alina Heller

Licencjonowana instruktor tenisa AWF, koordynator programu „Tenis 10” w klubie. Jako trener specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży. Podczas zajęć koncentruje się na doskonaleniu techniki uderzeń najmłodszych, kształtowaniu prawidłowej motoryki oraz koordynacji przy użyciu gier i zabaw fabularnych opartych o grywalizację. Studentka I roku studiów magisterskich kierunku Financial Engineering na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

więcej

Jan Serafiniak

Trener tenisa ziemnego i przygotowania motorycznego. Swoja przygode z tenisem rozpoczął bardzo wczesnie bo już w wieku 2 lat stawiał pierwsze kroki na korcie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo chętnie pracuje z najmłodszymi.

więcej

Jakub Kosicki

Student II roku studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i Finanse Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Aktualnie członek sekcji tenisa oraz uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski.

więcej