Kontakt:
tel. 61 8303 303

FILIP ANIOŁA

michal-aniola.JPG
Filip przez wiele lat był zawodnikiem sklasyfikowanym na listach ATP (najwyższy ranking singlowy: 641, deblowy: 357), wielokrotnym Mistrzem Polski w singlu, deblu i mikście we wszystkich kategoriach wiekowych, Mistrzem Europy do lat 14 (singiel i debel) oraz do lat 18 (debel), a także reprezentantem Polski w Pucharze Davisa w latach 1997-2002. Uczestniczył w juniorskich turniejach wielkoszlemowych: US OPEN, Roland Garros, Wimbledon.
 
Podczas swojej kariery pokonał między innymi: Rogera Federera, Marata Safina, Xaviera Malisse, Oliviera Rochusa, czy Fernando Gonzaleza.
 
W latach 2004-2008 pracował jako trener tenisa w Kopenhadze (Dania).
Po powrocie do Polski trenował takich zawodników jak: Paulina Lewandowska (Mistrzyni Polski do lat 18), Krzysztof Oleksy (drużynowy Mistrz Polski do lat 16), Andżelika Siuta (Mistrzyni Polski do lat 14), Kasandra Kozub (Wicemistrzyni Polski do lat 16).
Filip prowadzi zajęcia w językach: polskim i angielskim.
 

MICHAŁ FILIPIAK

michal-filipiak.jpg
Menedżer Sportoteki. Dyrektor cyklu turniejów dla dzieci "HEAD CUP o puchar Magdy Linette". W latach 2010-14 menedżer jednego z największych klubów tenisowych w Polsce - Parku Tenisowego Olimpia. W Parku Tenisowym Olimpia współkoordynował program „Tenisowe wakacje". Pełnił funkcję dyrektora sportowego Challnegera ATP Poznań Open, dyrektora ogólnopolskiego cyklu turniejów dla dzieci „Tosmak Cup”, “Algida Cup”, a także międzynarodowego turnieju juniorów ITF Poznań. Licencjonowany trener tenisa II klasy, posiadający również dyplomy Amerykańskiego Związku Tenisowego (USPTA), międzynarodowej organizacji tenisowej PTR, a także m.in. certyfikat Pat Etcheberry (trening ogólnorozwojowy) oraz MentalCoach (EMCC). Absolwent AWF Poznań, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Harvard Business Review (Management).

Uczestnik wielu konferencji w Polsce i USA. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał między innymi w amerykańskich klubach (Newport, Dedham), jako trener drużyny akademickiej Tufts University (Boston), a także tworząc program szkoleniowy Centrum Tenisowego "Angie" - Puszczykowo. Były zawodnik AZS-u i Posnanii Poznań. Autor trzech książek tenisowych dla dzieci osadzonych w realiach "Tenis 10".

Michał prowadzi zajęcia w języku: polskim i angielskim.

www.michalfilipiak.pl 

MAGDALENA KAŁASZ

magda-kalasz.jpg
 Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz na kierunku Sport na AWF w Poznaniu. Licencjonowana trenerka tenisa II klasy, trenerka przygotowania fizycznego, instruktorka piłki siatkowej oraz narciarstwa. Posiada licencje sędziego regionalnego. Była zawodniczka sklasyfikowana w pierwszej 10-tce na listach PZT. Posiada 6-letnie doświadczenie w pracy jako trenerka tenisa. Pracowała z dziećmi na wielu półkoloniach oraz obozach tenisowych. Prowadzi treningi zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

ALINA HELLER

alina-heller.jpg
Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego. Obecnie studentka II roku ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Związana z tenisem od dziecka. Członkini uczelnianej sekcji, reprezentantka uczelni w drużynowych Akademickich Mistrzostwach Polski. 
Instruktorka oraz animatorka czasu wolnego dla najmłodszych. Jej zainteresowania to szeroko pojęta makroekonomia, snowboarding, żeglarstwo, oraz oczywiście  tenis:) Pełna pozytywnej energii oraz chęci do działania.
 

JAN SERAFINIAK

jan-serafiniak.jpg
 Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie. Obecnie student 3 roku AWF w Poznaniu na kierunku SPORT specjalizacji trenerskiej tenisa ziemnego. Swoją przygodę z tenisem zaczął bardzo wcześnie bo już w wieku dwóch lat stawiał pierwsze kroki na korcie. Posiada doświadczenie w pracy z najmłodszymi oraz szerokie pojęcie o sporcie poprzez styczność z wieloma dyscyplinami. Interesuje się wszystkim co związane z aktywnością fizyczną. Z chęcią i optymizmem podchodzi do zadań.