Kontakt:
tel. 61 8303 303

14 styczeń 2021 / Kategoria: Tenis

Jak działamy od 18.01.

Szczegółowe informacje poniżej


Drodzy Klubowicze,
Działamy od 18 stycznia z pewnymi ograniczeniami. Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem w klubie trenować mogą WYŁĄCZNIE zawodnicy posiadający licencję klubu sportowego w ramach przygotowania się do zawodów sportowych (np PLT, PZT, PSKFiTS, PZTriathlonu)
Jak działamy:
✅ recepcja od pn-pt 15:00-20:00, sb 8:00-14:00, w pozostałych godzinach prosimy o rezerwacje
✅klub fitness i siłownia
Każda osoba, która chce trenować musi posiadać licencję zawodnika . Karnety pozostałych klientów są zawieszone i na ten moment nie ma możliwości, aby osoba bez aktualnej licencji skorzystała z usług Klubu. Licencję należy mieć PRZY SOBIE, aby w każdym momencie móc ją okazać, zarówno na wejściu w Recepcji, jak i podczas treningu.
✅ korty tenisowe:
szkolenia tenisowe od 18.01 ruszają zgodnie z grafikiem
prosimy o PILNE zaktualizowanie licencji zawodniczych naszych dzieci ze szkółek , szczegółowe informacje wysłaliśmy smsem, w przypadku pytań prosimy o kontakt z Jankiem Serafiniakiem, tel 693483692
dla dorosłych wstęp wyłącznie z licencją (np PLT )
✅ hala piłkarska (wyłącznie podmioty uczestniczące we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub uprawiającym sport w ramach ligi zawodowej)
✅ Klinika Urody ODNOWA (zapisy 730730265)
✅ Filip Kowalski dietetyka (zapisy 604448008)
⛔️ lodowisko na ten moment nie działa , próbujemy zorganizować szkolenia z jazdy na łyżwach:)
Sport amatorski rządzący każą nam uprawiać we własnym zakresie, nic na to nie poradzimy w tym momencie niestety. Trzymajcie się i pamiętajcie, codziennie możemy zrobić krok wprzód - dla siebie samych, dla swojego zdrowia, dobrego samopoczucia, sylwetki i kondycji ! 
Ważna informacja dla posiadaczy kart Multisport, od 18 stycznia można z nich korzystać, OK System również działa:)


powrót

Skomentuj to!