tel. 61 8303 303

15 listopad 2017 / Kategoria: Tenis

Podsumowanie turnieju dla dzieci SPORTOTEKA CUP

Pierwsza edycja turnieju w sezonie 2017/2018 za nami!

Jesteśmy już po pierwszym Turnieju tenisowym dla dzieci „Sportoteka Cup” w sezonie 2017/18. W minioną niedzielę 12.11.2017 dzieci trenujące w Sportotece rywalizowały ze sobą walcząc o puchary i nagrody. W Turnieju udział wzięło ponad 50 zawodników! Tenisiści wystąpili w aż 5 różnych kategoriach podzielonych według umiejętności oraz wieku.

W najmłodszej grupie – kategoria niebieska – wystąpiło 12 zawodników. Dzieci mierzyły się ze sobą w grze na jedno karo. Najlepszą okazała się Zuzia Rembicka, drugie miejsce zajęła Maja Lubińska, a trzecie należało do Gabrysi Zawadzkiej.

Uczestnicy drugiej kategorii – pomarańczowej - równie dzielnie poradzili sobie w kolejnym turnieju tenisowym. Złoto wywalczyła Marta Konik, srebro Franciszek Jezierski, natomiast brąz Gabriela Miedziak.

Najliczniejszą kategorią była grupa zielona, w której udział wzięło 17 osób. Triumfatorem tej kategorii okazał się Dawid Ziółkowski, który w finale pokonał Anielę Klitończyk. Na trzecim miejscu uplasowała się Julietta van Dijk.

W kategorii żółtej mecze były bardzo długie i zacięte. Wszyscy prezentowali bardzo wyrównany poziom. Pierwsze miejsce zajęła Iga Balcerska pokonując w finale Mariettę Lepkowską. Trzecie miejsce natomiast wywalczył sobie Michał Szczepaniak.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju, gratulujemy występów                   i zapraszamy na kolejną edycję turnieju „Sportoteka Cup” w lutym.

Życzymy wszystkim naszym klubowiczom dalszych sukcesów!