Kontakt:
tel. 61 8303 303

FIT SENIOR - to zajęcia adresowane do seniorów. Zaczynają się od rozgrzewki, następnie przechodzą do ćwiczeń ogólnorozwojowych, wzmacniających i kształtujących całą sylwetkę, kończą się zaś ćwiczeniami rozciągającymi i relaksującymi. Intensywność zajęć dostosowana do możliwości ćwiczących.

ZUMBA - zainspirowane rytmami latynoskimi niesamowite połączenie tańca i fitness. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Na tych zajęciach wypocicie się, spalicie mnóstwo kalorii, poprawicie koordynację ruchową, nabierzecie pewności siebie i wyzwolicie endorfiny.

FIT BALL - Zajęcia na dużych piłkach, które stosowane są również w rehabilitacji. Fit Ball to wspaniały trening ogólnorozwojowy, podczas którego trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne, poprawiając naszą równowagę i siłę wewnętrzną.

PILATES – te zajęcia są znakomitym sposobem na wypracowanie prawidłowej postawy ciała oraz zdrowego, swobodnego poruszania się z zachowaniem bezpieczeństwa kręgosłupa. System ćwiczeń, który pozwoli w spokojny i kontrolowany sposób wzmocnić mięśnie głębokie odpowiedzialne za równowagę i stabilizację kręgosłupa oraz miednicy.

ABT - podstawowy aerobik ukierunkowany na brzuch, uda, pośladki. To forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewnią zgrabną sylwetkę, jędrne uda i pośladki, płaski brzuch oraz przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Znakomita forma, jeśli właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem.

BODY SHAPE - trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z możliwością wykorzystania dodatkowego obciążenia np. hantli lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

ABS&STRETCH - Na tych zajęciach wzmacniamy mięśnie brzucha oraz grzbietu. Ćwiczenia te pomogą w uzyskaniu silnych mięśni posturalnych i bezpiecznego kręgosłupa. Zajęcia rozpoczynają się prostą rozgrzewką a kończą wydłużonym, półgodzinnym, przyjemnym stretchingiem.

TRENING GIMNASTYCZNY - Te ćwiczenia mają na celu zbudować silną postawę, sprawność fizyczną, oraz rozbudować wszystkie cechy motoryczne dla aktywnych sportowo na wszystkich poziomach i w każdym wieku, oraz podejmujących różną aktywność fizyczną. Nie ma znaczenia, czy jesteś zupełnie początkujący. Te ćwiczenia pomogą Ci poruszać się lepiej, być szybszym i silniejszym w bezpieczny i zdrowy sposób.

STEP&SHAPE - Zajęcia o zmiennej intensywności. Pierwsza część zajęć to nauka prostego układu choreograficznego na stepie, resztę tworzy trening poszczególnych partii mięśniowych z wykorzystaniem stepu. Świetne zajęcia mające na celu spalanie tkanki tłuszczowej oraz wyrzeźbienie i ujędrnienie mięśni całego ciała.

ZDROWY KRĘGOSŁUP -Zajęcia mające na celu wzmocnienie mięśni głębokich, rozluźnienie mięśni napiętych oraz mobilizację stawów - dla wszystkich grup wiekowych. Te zajęcia mają na celu profilaktykę bólów kręgosłupa poprzez ćwiczenia rozluźniające, mobilizacyjne stawów, wzmacniające i rozciągające.

PUMP - Rewelacyjny trening przy użyciu sztang i obciążeń kształtujący mięśnie całego ciała, skutecznie rozwijający wytrzymałość mięśniową, a pośrednio wpływający także na poprawę metabolizmu. Nie musisz obawiać się większych ciężarów – te dobierasz i różnicujesz pod względem ćwiczeń oraz Twoich możliwości i stopnia wytrenowania.

STABILIZACJA - Trening stabilizacyjny mający na celu wzmocnienie mięśni głębokich oraz skorygowanie wad postawy. Zajęcia szczególnie polecane osobom po przebytych urazach. Wykonując te ćwiczenia, pracujesz nad mięśniami, które mają istotny wpływ na naszą lokomocję oraz prewencję urazów. 

PŁASKI BRZUCH - Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Zajęcia składają się z części wstępnej – cardio, która ma na celu podniesienie tętna w celu spalania tkanki tłuszczowej. Druga część zajęć to intensywne ćwiczenia na mięśnie brzucha zarówno zewnętrzne jak i głębokie. Całość zakończona wzmocnieniem mięśni grzbietu oraz krótkim stretchingiem.

TBC - trening wytrzymałości siłowej. Są to intensywne zajęcia mające na celu zwiększenie wydolności organizmu, poprawę elastyczności i jędrności mięśni oraz utratę tkanki tłuszczowej na korzyść wyrzeźbienia zarysu mięśniowego.

TRENING FUNKCONALNY - Podstawowymi założeniami tych zajęć jest funkcjonalność ruchu oraz jego wielopłaszczyznowość i wielostawowość. Każde ćwiczenie aktywuje jednocześnie całe ciało ćwiczącego przez co wydatek energetyczny treningu jest wysoki. Trening funkcjonalny harmonijnie wzmacnia mięśnie całego ciała. Główną jego zaletą jest to, że aktywizuje wszystkie rodzaje włókien mięśniowych, mięśnie posturalne odpowiadające za postawę i globalne.

JOGA OGÓLNA – prowadzona systemem lyengara, zajęcia dla każdego niezależnie od wieku i doświadczenia w jodze. Obejmuje podstawowe pozycje (asany) oraz techniki oddechowe (pranajamy). Na tych zajęciach nauczysz się świadomości swojego ciała, koncentracji, koordynacji ruchów oraz efektywnego relaksu.

POWER JUMP TRAMPOLINY–to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.

TABATA & ABS- intensywny trening interwałowy, angażujący jak najwiekszą liczbę partii mięśniowych, gdzie czas wysiłku przeplatany jest któtkimi przerwami wypoczynkowymi. Odbywa się to w tempie 20 sekund pracy/ 10 sekund przerwy.

JUMP 4 KIDS- zajęcia na trampolinach łączące wysiłek fizyczny i dobrą zabawę. Regularne uprawianie takiej aktywności fizycznej poprawia kondycje, usprawnia całe ciało, wzmacnia mięśnie postularne, które odpowiedzialne są za utrzymanie poprawnej postawy.

TAEKWONDO - to sztuka walki i samoobrony, która umożliwia ćwiczącemu, bez względu na płeć i stopień umiejętności fizycznych, rozwój na różnych płaszczyznach. Zajęcia dla dzieci od 4 do 12 roku życia. Na zajęciach wykorzystujemy energię dzieci, aby przez zabawę uczyć i rozwijać. Dzięki specjalnemu doborowi różnorodnych ćwiczeń rozwijamy w dzieciach m.in. koordynację, równowagę, koncentrację i pamięć oraz umiejętność pracy w zespole. Zajęcia uczą również dyscypliny i dobrego zachowania.

AFRO KIDS – ( 7 – 12 lat). Dzieci rozwijają poczucie rytmu, kształtują koordynacje ruchową, uczą się izolacji ciała oraz poznają techniki tańca nowoczesnego. Na zajęciach stopniowo wprowadzane są kroki Hip – Hopowe, Afro oraz Dancehallowe.

DANCEHALL – (+13). Na te zajęcia zapraszamy wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem Dancehall. Poznacie na nich podstawowe kroki, nauczycie się izolacji ciała, odpowiedniej postawy i tego co w tych tańcach najważniejsze – FEELINGU.