Kontakt:
tel. 61 8303 303

FIT SENIOR- to zajęcia adresowane do seniorów. Zaczynają się od rozgrzewki, następnie przechodzą do ćwiczeń ogólnorozwojowych, wzmacniających i kształtujących całą sylwetkę, kończą się zaś ćwiczeniami rozciągającymi i relaksującymi. Intensywność zajęć dostosowana do możliwości ćwiczących.

 

ZUMBA- zainspirowane rytmami latynoskimi niesamowite połączenie tańca i fitness. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Na tych zajęciach wypocicie się, spalicie mnóstwo kalorii, poprawicie koordynację ruchową, nabierzecie pewności siebie i wyzwolicie endorfiny.

 

FIT BALL- Zajęcia na dużych piłkach, które stosowane są również w rehabilitacji. Fit Ball to wspaniały trening ogólnorozwojowy, podczas którego trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne, poprawiając naszą równowagę i siłę wewnętrzną.

 

PILATES– te zajęcia są znakomitym sposobem na wypracowanie prawidłowej postawy ciała oraz zdrowego, swobodnego poruszania się z zachowaniem bezpieczeństwa kręgosłupa. System ćwiczeń, który pozwoli w spokojny i kontrolowany sposób wzmocnić mięśnie głębokie odpowiedzialne za równowagę i stabilizację kręgosłupa oraz miednicy.

 

ABT- podstawowy aerobik ukierunkowany na brzuch, uda, pośladki. To forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewnią zgrabną sylwetkę, jędrne uda i pośladki, płaski brzuch oraz przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Znakomita forma, jeśli właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem.

 

BODY SHAPE- trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z możliwością wykorzystania dodatkowego obciążenia np. hantli lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

 

STRETCHING- Zajęcia rozciągające i rozlużniającewykonywane w towarzystwie muzyki relaksującej. Wykonywanećwiczenia mają wpływ na ogólną sprawność fizycxzną, zręczność, elastyczność mięśni oraz poprawę ruchomości stawów.

 

TRENING GIMNASTYCZNY- Te ćwiczenia mają na celu zbudować silną postawę, sprawność fizyczną, oraz rozbudować wszystkie cechy motoryczne dla aktywnych sportowo na wszystkich poziomach i w każdym wieku, oraz podejmujących różną aktywność fizyczną. Nie ma znaczenia, czy jesteś zupełnie początkujący. Te ćwiczenia pomogą Ci poruszać się lepiej, być szybszym i silniejszym w bezpieczny i zdrowy sposób.

 

STEP&SHAPE- Zajęcia o zmiennej intensywności oraz trening poszczególnych partii mięśniowych z wykorzystaniem stepu. Świetne zajęcia mające na celu spalanie tkanki tłuszczowej oraz wyrzeźbienie i ujędrnienie mięśni całego ciała.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP-Zajęcia mające na celu wzmocnienie mięśni głębokich, rozluźnienie mięśni napiętych oraz mobilizację stawów - dla wszystkich grup wiekowych. Te zajęcia mają na celu profilaktykę bólów kręgosłupa poprzez ćwiczenia rozluźniające, mobilizacyjne stawów, wzmacniające i rozciągające.

 

PUMP- Rewelacyjny trening przy użyciu sztang i obciążeń kształtujący mięśnie całego ciała, skutecznie rozwijający wytrzymałość mięśniową, a pośrednio wpływający także na poprawę metabolizmu. Nie musisz obawiać się większych ciężarów – te dobierasz i różnicujesz pod względem ćwiczeń oraz Twoich możliwości i stopnia wytrenowania.

 

STABILIZACJA- Trening stabilizacyjny mający na celu wzmocnienie mięśni głębokich oraz skorygowanie wad postawy. Zajęcia szczególnie polecane osobom po przebytych urazach. Wykonując te ćwiczenia, pracujesz nad mięśniami, które mają istotny wpływ na naszą lokomocję oraz prewencję urazów.

 

PŁASKI BRZUCH- Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Zajęcia składają się z części wstępnej – cardio, która ma na celu podniesienie tętna w celu spalania tkanki tłuszczowej. Druga część zajęć to intensywne ćwiczenia na mięśnie brzucha zarówno zewnętrzne jak i głębokie. Całość zakończona wzmocnieniem mięśni grzbietu oraz krótkim stretchingiem.

 

TBC- trening wytrzymałości siłowej. Są to intensywne zajęcia mające na celu zwiększenie wydolności organizmu, poprawę elastyczności i jędrności mięśni oraz utratę tkanki tłuszczowej na korzyść wyrzeźbienia zarysu mięśniowego.

 

JOGA OGÓLNA– prowadzona systemem lyengara, zajęcia dla każdego niezależnie od wieku i doświadczenia w jodze. Obejmuje podstawowe pozycje (asany) oraz techniki oddechowe (pranajamy). Na tych zajęciach nauczysz się świadomości swojego ciała, koncentracji, koordynacji ruchów oraz efektywnego relaksu.

 

PRAKTYKA RUCHU- Ruch jest ludzki. Gestykulacja, walka, taniec, żonglowanie, gimnastyka, akrobatyka: wszystkie są przejawami naszego podstawowego impulsu do poruszania się. Nasze ciało żyje w ruchu, ale różnorodność naszego repertuaru ruchu nie jest związana ograniczeniami zamkniętych dyscyplin. Ruch jest zintegrowany i transdyscyplinarny. Podjęcie Praktyki Ruchu oznacza ciągłe zaskakiwanie się własnym potencjałem i pokonywanie wyzwań. Daj sobie szansę, aby poskakać, powisieć, podciągnąć się, zabalansować, doświadczyć nowych form lokomocji, podnieść trochę ciężarów lub własną masę ciała, zadbaj o swoje ciało z ćwiczeniami prewencji urazów i rehabilitacji, a przede wszystkim przyjdź dobrze się bawić: dołącz do nas w tej trudnej, ale zabawnej grze.

 

PILOXING- Trening Piloxing to połączenie tańca, kickboxingu i ćwiczeń w pozycji stającej, stosowanych w pilatesie. Piloxing to również doskanała forma treningu redukującego tkankę tłuszczową. W trakcie jednej godziny można stracić między 500 a 900 kcal.