Kontakt:
tel. 61 8303 303

STREFA CARDIO – najnowszej generacji bieżnie, eliptyki, rowery i wioślarz. Sprzęt ten pozwala na komfortowe i kompleksowe  wykonanie treningu nastawionego na aktywne spalanie tkanki tłuszczowej, podniesienie tempa metabolizmu oraz przede wszystkim na wzmocnienie układu sercowo- naczyniowego, niezależnie od wieku ćwiczącego.

STREFA MASZYN SIŁOWYCH - każde urządzenie ukierunkowane jest na zaangażowanie do pracy określonej grupy mięśniowej. Nasze maszyny izolują w sposób bardzo efektywny pracę mięśnia, znacząco ograniczają ryzyko urazu. Indywidualne dostosowanie obciążenia i pozycji wyjściowej do ćwiczeń sprawia, że trening ten wykonywać możecie niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania/ szczególnie polecany seniorom i początkującym adeptom siłowni/.

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW - posiadamy znakomitej jakości hantle firmy Ziva z obciążeniem sięgającym 30kg. Nasze stanowisko „Half rack” umożliwia wykonanie przysiadów z wolnym ciężarem, ciągów czy mocnych wiosłowań ze sztangą. Posiadamy gryfy proste i łamane oraz suwnicę z linii „pure strenght” do mocnego treningu nóg. Ten sprzęt skierowany jest dla bardziej zaawansowanych miłośników treningu z obciążeniem chcących bardziej kształtować masę mięśniową.

STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO - interesują Cię ćwiczenia o charakterze „ użytkowym”, które znajdują swoje odzwierciedlenie w czynnościach dnia codziennego oraz poprawiają sprawność motoryczną w wybranych dyscyplinach sportowych? Dysponujemy zestawem kettelbells do 24 kg i akcesoriami do stabilizacji. Wyróżnia nas DAP - podwójny wyciąg wielofunkcyjny- za jego pomocą przetrenujecie funkcjonalnie całe ciało w dwóch modułach- „standard” i „power mode”.

SALA FITNESS – to 160m2 naturalnej podłogi dębowej przystosowanej do zajęć grupowych, tańca, sztuk walki, zajęć mentalnych i wzmacniających oraz treningu funkcjonalnego i personalnego. Nasza przestronna, klimatyzowana sala jest przeszklona z pięknym widokiem na okoliczny Wielkopolski Park Narodowy. Do zajęć wykorzystujemy profesjonalny sprzęt Firmy TIGUAN i REEBOK.