Kontakt:
tel. 61 8303 303

Agnieszka Gąsiorek

Agnieszka jest absolwentką Zarządzania i Marketingu poznańskiego UAM, ale to sport był od najmłodszych lat jej wielką pasją. 15 lat temu zaczęła się jej przygoda z fitnessem - przez ten okres obserwowała jak ewoluuje fitness w Polsce, jak zmieniają się techniki oraz sposób łączenia właściwego odżywiania i motywacji do działania.

więcej

Filip Kowalski

Koordynator strefy siłowej. Aktywnością fizyczną, szczególnie w formie ćwiczeń siłowych i kulturystyki interesuje się od 1995 roku. W 2002 roku zaczął uprawiać brazylijskie jiu jitsu, w którym aktualnie jest posiadaczem brązowego pasa i między innymi brązowym medalistą mistrzostw Polski.

więcej

Inka Kozłowska

Joga jest jej pasją. Lubi wprowadzać w świat jogi osoby początkujące oraz praktykować jogę z zaawansowanymi joginami. Ma olbrzymią wiarę w pozytywny potencjał jaki w nas wszystkich drzemie. Jest certyfikowaną nauczycielką jogi Iyengara w stopniu Intermediate Junior II.

więcej

Szymon Ciążyński

Od najmłodszych lat związany był z aktywnością fizyczną i zawsze pochłonięty ruchem. Wiążąc styl życia z kulturą fizyczną i eksplorując wiele form ruchowych zrozumiał, że tym co go inspiruje i to co kocha to szeroko pojęty „RUCH”. Ta fascynacja pozwoliła mu wyruszyć w niekończącą się podróż w kierunku zgłębienia możliwości i funkcji ludzkiego organizmu.

więcej

Angelika Ślifińska

Wieloletni trening nauczył ją motywacji, dyscypliny, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Jako były reprezentant kadry narodowej w pływaniu synchronicznym wie ile trudu i wyrzeczeń potrzeba by osiągnąć sukces. Idąc tym torem już jako absolwent AWF i uczestnik wielu konwencji oraz warsztatów fitness w Polsce i za granicą pozyskała niezbędną wiedzę by zrozumieć i dotrzeć do indywidualnych potrzeb ćwiczących.

więcej

Magdalena Jabłońska

Ukończyła poznański AWF na kierunku wychowanie fizyczne, ze specjalizacją nauczycielską. Jest nauczycielem dyplomowanym z wychowania fizycznego, pracuje w gimnazjum i w klubach fitness. Posiada legitymacje instruktorskie AWF z lekkiej atletyki, pływania i aerobiku.

więcej

Manuela Mazurek

Instruktorem Zumby jest od 2011 roku. Są to zajęcia łączące ze sobą taniec z aerobikiem. Od dziecka towarzyszyły jej różne formy aktywności fizycznej -od biegania, jazdy na rolkach przez bowling, wspinaczki górskie do aerobiku. Trenowała również taniec towarzyski. W Zumbie zakochała się od razu.

więcej