Kontakt:
tel. 61 8303 303

Agnieszka Grzesiak

Agnieszka jest absolwentką Zarządzania i Marketingu poznańskiego UAM, ale to sport był od najmłodszych lat jej wielką pasją. 15 lat temu zaczęła się jej przygoda z fitnessem - przez ten okres obserwowała jak ewoluuje fitness w Polsce, jak zmieniają się techniki oraz sposób łączenia właściwego odżywiania i motywacji do działania.

więcej

Filip Kowalski

Koordynator strefy siłowej. Aktywnością fizyczną, szczególnie w formie ćwiczeń siłowych i kulturystyki interesuje się od 1995 roku. W 2002 roku zaczął uprawiać brazylijskie jiu jitsu, w którym aktualnie jest posiadaczem brązowego pasa i między innymi brązowym medalistą mistrzostw Polski.

więcej

Inka Kozłowska

Joga jest jej pasją. Lubi wprowadzać w świat jogi osoby początkujące oraz praktykować jogę z zaawansowanymi joginami. Ma olbrzymią wiarę w pozytywny potencjał jaki w nas wszystkich drzemie. Jest certyfikowaną nauczycielką jogi Iyengara w stopniu Intermediate Junior II.

więcej

Szymon Ciążyński

Od najmłodszych lat związany był z aktywnością fizyczną i zawsze pochłonięty ruchem. Wiążąc styl życia z kulturą fizyczną i eksplorując wiele form ruchowych zrozumiał, że tym co go inspiruje i to co kocha to szeroko pojęty „RUCH”. Ta fascynacja pozwoliła mu wyruszyć w niekończącą się podróż w kierunku zgłębienia możliwości i funkcji ludzkiego organizmu.

więcej

Angelika Ślifińska

Wieloletni trening nauczył ją motywacji, dyscypliny, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Jako były reprezentant kadry narodowej w pływaniu synchronicznym wie ile trudu i wyrzeczeń potrzeba by osiągnąć sukces. Idąc tym torem już jako absolwent AWF i uczestnik wielu konwencji oraz warsztatów fitness w Polsce i za granicą pozyskała niezbędną wiedzę by zrozumieć i dotrzeć do indywidualnych potrzeb ćwiczących.

więcej

Manuela Mazurek

Instruktorem Zumby jest od 2011 roku. Są to zajęcia łączące ze sobą taniec z aerobikiem. Od dziecka towarzyszyły jej różne formy aktywności fizycznej -od biegania, jazdy na rolkach przez bowling, wspinaczki górskie do aerobiku. Trenowała również taniec towarzyski. W Zumbie zakochała się od razu.

więcej

Józef Piotrowski

Trener personalny, instruktor i szkoleniowiec, specjalizujący się w treningu siłowym z wykorzystaniem własnej masy ciała. Czerpie z wielu nurtów poszukując idealnej równowagi między wszystkimi cechami motorycznymi, gwarantującej niskie ryzyko kontuzji i maksymalną optymalizację sprawności ciała. Rozwój w podejściu holistycznym, o którym tutaj mowa, umożliwia mu wieloletnia i cały czas kontynuowana praktyka różnych stylów walki, sportów siłowych, jogi i gimnastyki.

więcej

Kasia Adamiak

Magister fizjoterapii, absolwentka poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Kilka słów od Kasi: Loki odzwierciedlają mój charakter - kilkanaście lat „pozytywnie zakręcona w świecie fitnessu”. Od dzieciństwa byłam związana ze sportem, trenowałam siatkówkę. Obecnie jestem instruktorką fitness głównie zajęć wzmacniających i rozciągających oraz trenerem personalnym.

więcej

Jan Serafiniak

Trener tenisa ziemnego, trener przygotowania motorycznego. Aktualnie jest w trakcie kursu na trenera medycznego( kinezyterapia - leczenie ruchem), żeby jeszcze trafniej pomagać swoim zawodnikom i podopiecznym. Jego pasją od najmłodszych lat jest sport i trening - stara się zarażać nią swoich klientów. Uprawianie różnych dyscyplin pozwala na szerokie spojrzenie na pojęcie jakim jest ruch człowieka.

więcej

Michał Wojtysiak

Z wykształcenia jest masażystą,rehabilitantem, terapeutą i kręgarzem. Sportem zajmuje się zawodowo od siedemnastu lat. Wcześniej przez trzynaście lat uprawiał sporty walki – taekwondo, aikido i hapkido. Uczestniczył w dużej ilości zawodów prowadził kilka szkół sztuk walki między innymi w Środzie Wlkp., Miłosławiu, Poznaniu.

więcej