Kontakt:
tel. 61 8303 303

Ferie na sportowo

 

FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO

Sportoteka Puszczykowo zaprasza wszystkie dzieci do aktywnego spędzania ferii zimowych! W dniach 14-18.01.2019 r. i 21-25.01.2019 r., oferujemy Państwa dzieciom moc sportowych atrakcji w trakcie dwóch turnusów półkolonii sportowych w Sportotece! Każdy z tygodni wypełniliśmy dużą ilością atrakcji które sprawią, iż udział Państwa pociech w tegorocznym programie „Ferii zimowych na sportowo” na długo pozostanie w ich pamięci.

Turnusy wypełnione są ogromną liczbą atrakcyjnych pełnych zabawy treningów sportowych oraz różnych form gier rakietowych dostosowanych do wieku i potrzeb uczestników. W naszej ofercie nie brakuje treningów tenisa, piłki nożnej, zajęć na trampolinach, treningów ogólnorozwojowych, a także rozgrywek i meczów, podczas których młodzi sportowcy mają możliwość podnoszenia umiejętności gry, współpracy z rówieśnikami oraz nauczenia się podstawowych zasad „fair play”. Dodatkowo Nie zabraknie oczywiście czasu na odpoczynek i relaks. zakończenie każdego turnusu wręczamy wszystkim uczestnikom drobne upominki. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę  na nowoczesnym obiekcie Sportoteki.

W trakcie trwania półkolonii zapewniamy:

- przynajmniej 2h tenisa dziennie,

- treningi piłki nożnej (kryte boisko piłkarskie z profesjonalną nawierzchnią z trawy syntetycznej),

- zajęcia ogólnorozwojowe,

- treningi motoryczne,

- gry i zabawy na sali fitness,

- podstawy gry w badmintona,

- trampoliny,

- gry drużynowe,

- mini turnieje tenisowe,

- znakomitą zabawę:)

Wiek uczestników:

5-15 lat

Czas trwania:

Zajęcia odbywają się przez tydzień – od poniedziałku do piątku.

Początek zajęć – godz. 9:00, koniec zajęć – godz. 15:00.

UWAGA : Istnieje możliwość  przyprowadzenia dziecka wcześniej – od godz. 7:30 i odebrania do godz. 16:00, po wcześniejszym ustaleniu z kierownikiem półkolonii.

Wyżywienie:

Naszym półkolonistom serwujemy dwa pyszne posiłki – drugie śniadanie oraz obiad. W przypadku uczulenia pokarmowego/diety bezglutenowej istnieje możliwość ustalenia posiłków na indywidualnych warunkach.

Kadra:

Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych instruktorów, trenerów i animatorów posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cena:

429 zł/turnus/osoba

399 zł/turnus/osoba – w przypadku zapisania drugiego i kolejnego rodzeństwa oraz za udział w kolejnym turnusie.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:

Sportoteka Puszczykowo,

ul. Sportowa 2 tel. 61 8303303