Kontakt:
tel. 61 8303 303

Ferie na sportowo

FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO

Sportoteka Puszczykowo zaprasza wszystkie dzieci do aktywnego spędzania ferii zimowych! W dniach 12.02 - 16.02.2024r. i 19.02 - 23.02.2024r., oferujemy Państwa dzieciom moc sportowych atrakcji w trakcie dwóch turnusów półkolonii sportowych w naszym klubie! 

Turnusy wypełnione są dużą ilością pełnych zabawy treningów sportowych oraz różnych form gier rakietowych dostosowanych do wieku i potrzeb uczestników. W naszej ofercie proponujemy Państwa dzieciom przynajmniej 2h treningów tenisa dziennie, gry drużynowe, treningi motoryczne, ogólnorozwojowe a także treningi piłki nożnej na profesjonalnym boisku!

Nie zabraknie oczywiście czasu na odpoczynek i relaks. Zimową aurę zapewni nam zabawa na górce saneczkowej, a muzyczne treningi na trampolinach pozwolą zapomnieć o szkolnych obowiązkach. Na zakończenie każdego turnusu wręczamy wszystkim uczestnikom drobne upominki. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę  na nowoczesnym obiekcie Sportoteki.

W trakcie trwania półkolonii zapewniamy:

- wyżywienie,

- przynajmniej 2h tenisa dziennie,

- zajęcia na górce saneczkowej,

- zajęcia ogólnorozwojowe,

- trampoliny,

- treningi piłki nożnej (dla chętnych),

- treningi motoryczne,

- gry i zabawy na sali fitness,

- podstawy gry w badmintona,

- gry drużynowe,

- mini turnieje tenisowe,

- znakomitą zabawę:)

Wiek uczestników:

5-14 lat

Czas trwania:

Zajęcia odbywają się przez tydzień – od poniedziałku do piątku.

Początek zajęć – godz. 9:00, koniec zajęć – godz. 15:00.

Uwaga: Istnieje możliwość  przyprowadzenia dziecka wcześniej – od godz. 7:30 i odebrania do godz. 16:00, po wcześniejszym ustaleniu z kierownikiem półkolonii.

Wyżywienie:

Naszym półkolonistom serwujemy dwa pyszne posiłki dziennie – drugie śniadanie oraz obiad. W przypadku uczulenia pokarmowego/diety bezglutenowej istnieje możliwość ustalenia posiłków na indywidualnych warunkach.

Kadra:

Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych instruktorów, trenerów i animatorów posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cena:

659 zł/turnus/osoba

609 zł/turnus/osoba – w przypadku zapisania drugiego i kolejnego rodzeństwa oraz za udział w kolejnym turnusie.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje w recepcji klubu:

Sportoteka Puszczykowo,

ul. Sportowa 2 tel. 61 830 33 03