Kontakt:
tel. 61 8303 303

Ferie na sportowo

 

FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO

Sportoteka Puszczykowo zaprasza wszystkie dzieci do aktywnego spędzania ferii zimowych! W dniach 27-31.01.2020 r. i 03-07.02.2020 r., oferujemy Państwa dzieciom moc sportowych atrakcji w trakcie dwóch turnusów półkolonii sportowych w naszym klubie! Każdy z tygodni wypełniliśmy dużą ilością atrakcji które sprawią, że udział Państwa pociech w tegorocznym programie „Ferii zimowych na sportowo” na długo pozostanie w ich pamięci.

Turnusy wypełnione są ogromną liczbą pełnych zabawy treningów sportowych oraz różnych form gier rakietowych dostosowanych do wieku i potrzeb uczestników. W naszej ofercie proponujemy Państwa dzieciom przynajmniej 2h treningów tenisa dziennie, gry drużynowe, treningi motoryczne, ogólnorozwojowe a także treningi piłki nożnej na profesjonalnym krytym boisku na terenie Sportoteki! Młodzi sportowcy każdego dnia będą mieli możliwość podnoszenia umiejętności gry oraz nauki podstawowych zasad „fair play”.

 Nie zabraknie oczywiście czasu na odpoczynek i relaks. Zimową aurę zapewni nam zabawa na krytym lodowisku, a muzyczne treningi na trampolinach pozwolą zapomnieć o szkolnych obowiązkach. Na zakończenie każdego turnusu wręczamy wszystkim uczestnikom drobne upominki. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę  na nowoczesnym obiekcie Sportoteki.

W trakcie trwania półkolonii zapewniamy:

- wyżywienie,

- przynajmniej 2h tenisa dziennie,

- zajęcia na lodowisku ( za dodatkową zgodą rodziców),

- zajęcia ogólnorozwojowe,

- trampoliny,

- treningi piłki nożnej ( dla chętnych),

- treningi motoryczne,

- gry i zabawy na sali fitness,

- podstawy gry w badmintona,

- gry drużynowe,

- mini turnieje tenisowe,

- znakomitą zabawę:)

Wiek uczestników:

5-15 lat

Czas trwania:

Zajęcia odbywają się przez tydzień – od poniedziałku do piątku.

Początek zajęć – godz. 9:00, koniec zajęć – godz. 15:00.

Uwaga: Istnieje możliwość  przyprowadzenia dziecka wcześniej – od godz. 7:30 i odebrania do godz. 16:00, po wcześniejszym ustaleniu z kierownikiem półkolonii.

Wyżywienie:

Naszym półkolonistom serwujemy dwa pyszne posiłki dziennie – drugie śniadanie oraz obiad. W przypadku uczulenia pokarmowego/diety bezglutenowej istnieje możliwość ustalenia posiłków na indywidualnych warunkach.

Kadra:

Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych instruktorów, trenerów i animatorów posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cena:

459 zł/turnus/osoba

429 zł/turnus/osoba – w przypadku zapisania drugiego i kolejnego rodzeństwa oraz za udział w kolejnym turnusie.

 

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:

Sportoteka Puszczykowo,

ul. Sportowa 2 tel. 61 8303303