Kontakt:
tel. 61 8303 303

PÓŁKOLONIE LETNIE 2017

„SPORTOWE ZAGADKI”

Zamień się w detektywa i rozwikłaj tajemnicę Agenta Sowy!

Zapraszamy wszystkie dzieci do aktywnego spędzenia wakacji w Sportotece Puszczykowo. W tym roku mamy do zaoferowania aż 10 turnusów półkolonii! Każdy z nich wypełniliśmy ogromną ilością atrakcji, które sprawią, iż udział Państwa pociech w tegorocznym programie „Sportowe Zagadki” na długo pozostanie w ich pamięci. Nadrzędnym celem na wszystkich turnusach będzie rozwiązywanie zagadek mających doprowadzić uczestników półkolonii do poznania tajemnicy Sowy Sportoteki. Zagadki w dużej mierze będą miały charakter sportowy, jednak nie zabraknie również logicznych łamigłówek. Tylko rozwiązanie WSZYSTKICH zagadek pozwoli na odkrycie tajemnicy! Pomóż nam przejść każdą z nich!

Wszystkie edycje wypełniliśmy ogromną liczbą atrakcyjnych treningów sportowych oraz różnych form gier rakietowych. W naszej ofercie nie brakuje turniejów, rozgrywek i meczów, podczas których młodzi tenisiści mają możliwość podnoszenia umiejętności gry, współpracy z rówieśnikami oraz nauczenia się podstawowych zasad „fair play”. Na zakończenie każdego turnusu wręczamy wszystkim uczestnikom drobne upominki oraz nagrody turniejowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę w ramach szkolenia, którego wsparciem są najnowsze metody treningowe realizowane na nowoczesnym obiekcie Sportoteki.

Podczas tegorocznych letnich półkolonii zapewniamy:

- minimum 2 godziny tenisa dziennie na każdym turnusie

- zajęcia taneczne

- biegi na orientację

- podchody

- gry i zabawy ruchowe

- kalambury

- treningi motoryczne

- minigolf

- turnieje tenisowe

- atrakcje specjalne

- codziennie 2 pyszne zdrowe posiłki: drugie śniadanie i obiad

 

Turnusy:

26.06-30.06. INSPEKTOR GADŻET –– czy kojarzycie bajkowego detektywa z lupą w ręku i jego słynne zdanie: „dalej, dalej nogi gadżeta…”? Przyjdź i wciel się w rolę bohatera słynnego serialu animowanego i za pomocą sportowych gadżetów rozwiąż pierwszą zagadkę półkolonijną. Być może do nauki forehandu i backhandu przyda się mała pomoc Inspektora. Rozpocznij razem z nami wakacyjną przygodę w Sportotece i weź udział w chrzcie półkolonisty!

03.07-07.07. SZUBI DUBI CAN DANCE – wakacyjne rytmy sprawią, że poczujesz się jak na scenie programu tanecznego! Podczas tego turnusu oprócz treningów tenisowych oraz sportowych, nie zabraknie również zajęć tanecznych. Ostatniego dnia półkolonii Sowa Sportoteki oceni układ taneczny uczestników i zdecyduje czy przechodzą oni do kolejnego etapu…

10.07-14.07. WATER PARK – niezapomniana zabawa z balonami wodnymi, godziny ćwiczeń na świeżym powietrzu, „bitwy wodne” oraz „fontanna” tenisowych atrakcji! Czyli lanie wody przez cały turnus! Kluczem do rozwiązania zagadki jest zwycięstwo nad trenerami w wodnym meczu ręcznikowym J

17.07-21.07.SHERLOCK HOLMES – DETEKTYW NA TROPIE – głównym celem tego turnusu będzie odnalezienie śladów detektywa i rozwiązanie zagadki Sherlocka. Dzieci spędzą wiele godzin na zabawach w podchody oraz na łamigłówkach drużynowych! Do przejścia wszystkich zadań niezbędna będzie prawidłowa komunikacja oraz współpraca w zespole. Miejcie się na baczności i zwracajcie uwagę na każdy szczegół!

24.07-28.07.WIELKI SZLEM TENISOWY – unikatowa edycja turnusu, która gwarantuje uczestnikom jeszcze więcej treningów na korcie. Poczuj się jak profesjonalny tenisista i weź udział we wszystkich czterech miniturniejach tenisowych podczas tego turnusu (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon oraz US Open)! Wygraj wszystkie i zdobądź tytuł „Wielkiego Szlema”.

31.07-04.08.ZOSTAŃ KRÓLEM PARKIETU – poznaj różne rodzaje tańca i wybierz swój ulubiony! Poczuj się jak prawdziwy „dancer” i wykorzystaj taneczne kroki do gry w tenisa. W ostatni dzień turnusu zaplanowaliśmy mini dyskotekę dla dzieci. Przyjdź i pokaż jak stajesz się imprezowym królem półkolonii! Turnus ten urozmaiciliśmy innowacyjnymi treningami tenisowymi w rytmie muzyki. Tylko „złapanie” odpowiedniego rytmu może doprowadzić do poznania odpowiedzi na kolejną zagadkę…

07.08-11.08.POSZUKIWACZE ZŁOTA – czyli poznajemy tajniki biegów na orientację. Jeśli lubisz wyzwania, masz oczy dookoła głowy i chcesz sprawdzić swoją spostrzegawczość to jest turnus właśnie dla Ciebie! Zdradzimy Ci naszą taktykę, która z pewnością pomoże Ci w grze na korcie tenisowym. Znajdź wszystkie sztabki złota, a zbliży Cię to do celu…

14.08-18.08.GWIEZDNE WOJNY – przenieś się w odległe zakątki galaktyki i zostań rycerzem Jedi. Stwórz z nami własne miecze świetlne i wykorzystaj je do gry w baseballa. Pokonaj gwiezdne misje i bądź bliżej poznania tajemnicy Agenta Sowy.

21.08-25.08.LABIRYNT FAUNA – czy znasz zielony labirynt Sportoteki, na którym znajduje się 18 dołków? Żeby go pokonać musisz przejść każdy z nich! A czy wiesz ile wspólnego mają ze sobą minigolf i tenis? Przyjdź i przekonaj się sam! J

28.08-01.09. - SPORTOTEKA CUP - podczas tego turnusu dzieci wcielą się w rolę profesjonalnego zawodnika. Wezmą udział w testach sprawnościowych, intensywnych treningach tenisowych oraz motorycznych. Ostatniego dnia półkolonii wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zagrać w turnieju tenisowym „Sportoteka Cup” i powalczyć o puchary i medale. I wreszcie będzie okazja do poznania tajemnicy Agenta Sowy…

 

Wiek uczestników:

5-15 lat

Czas trwania:

Zajęcia odbywają się przez tydzień – od poniedziałku do piątku.

Początek zajęć – godz. 9:00, koniec zajęć – godz. 15:00.

Istnieje możliwość  przyprowadzenia dziecka wcześniej – od godz. 7:30 i odebrania do godz. 16:00, po wcześniejszym ustaleniu z kierownikiem półkolonii.

Wyżywienie:

Naszym półkolonistom serwujemy dwa pyszne posiłki – drugie śniadanie oraz obiad. W przypadku uczulenia pokarmowego/diety bezglutenowej istnieje możliwość ustalenia posiłków na indywidualnych warunkach.

Kadra:

Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych instruktorów, trenerów i animatorów posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cena:

399 zł/turnus/osoba

369 zł/turnus/osoba – w przypadku zapisania drugiego i kolejnego rodzeństwa oraz za udział w kolejnym turnusie.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:

Sportoteka Puszczykowo, ul. Sportowa 2

tel. 61 830 33 03

info@sportoteka.eu