Kontakt:
tel. 61 8303 303

 

PÓŁKOLONIE LETNIE 2018

„SPORTOWE PRZYGODY”

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do aktywnego spędzenia wakacji w Sportotece Puszczykowo. W tym roku mamy do zaoferowania aż 10 turnusów półkolonii! Każdy z nich wypełniliśmy dużą ilością atrakcji, które sprawią, iż udział Państwa pociech w tegorocznym programie „Sportowe Przygody” na długo pozostanie w ich pamięci.

Wszystkie edycje wypełnione są ogromną liczbą atrakcyjnych treningów sportowych oraz różnych form gier rakietowych. W naszej ofercie nie brakuje turniejów, rozgrywek i meczów, podczas których młodzi sportowcy mają możliwość podnoszenia umiejętności gry, współpracy z rówieśnikami oraz nauczenia się podstawowych zasad „fair play”. Nie zabraknie oczywiście czasu na odpoczynek i relaks. Na zakończenie każdego turnusu wręczamy wszystkim uczestnikom drobne upominki oraz nagrody turniejowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę  na nowoczesnym obiekcie Sportoteki i w jego okolicach.

 

Podczas tegorocznych letnich półkolonii zapewniamy:

- minimum 2 godziny tenisa dziennie na każdym turnusie

- zajęcia taneczne

- biegi na orientację

- podchody

- gry i zabawy ruchowe

- kalambury

- treningi motoryczne

- minigolf

- trampolinki

- turnieje tenisowe

- atrakcje specjalne

 - codziennie 2 pyszne zdrowe posiłki: drugie śniadanie i obiad

 - na wybranych turnusach prelekcje z policjantami na temat bezpieczeństwa podczas wakacji

 

  Turnusy:

25.06-29.06.  GEM SET MATCH  czyli mnóstwo treningów z rakietką w ręku ! Badminton, ping pong i oczywiście tenis !  Sportowe, letnie przygody na kortach czas start !

 02.07-06.07.  LET'S DANCE & PLAY   - roztańczony turnus w rytmach z różnych stron świata !

Oprócz zajęć tanecznych nie zabraknie treningów tenisowych i ogólnorozwojowych !  A dla wtajemniczonych "taniec" z rakietą na korcie !

09.07-13.07. WODNA PRZYGODA -  niezapomniana zabawa z balonami wodnymi, godziny ćwiczeń na świeżym powietrzu, „bitwy wodne” oraz niesamowite atrakcje! Lejemy wodę  przez cały turnus!

16.07-20.07.  STREET BALL -ping-pong, tenis, siatkówka ,koszykówka, piłka nożna, palant,  mini golf czyli wszystkie piłki małe i duże idą w ruch !

23.07-27.07.  MINI DANCE CAMP – przygoda z tańcem nowoczesnym i klasycznym a oprócz tego innowacyjne ćwiczenia, treningi wzmacniające oraz współzawodnictwo drużynowe ! Duża dawka sportowych emocji i pozytywnych wibracji!

30.07-03.08. – FOOTBALL ARENA - coś dla miłośników piłki nożnej i nie tylko ! Motyw przewodni to współpraca, komunikacja w drużynie oraz zasady fairplay ! Gramy w piłę i tworzymy grupę cheerleaderek !

06.08-10.08. – EUROSPORT EXTRA  –  pobiegamy, pogramy, potrenujemy, poskaczemy, potańczymy,  pobawimy się , jednym słowem zapewnimy dużo atrakcji i letniej zabawy !

13.08-17.08. – PARK ROZRYWKI – konkursy i mini turnieje sportowe, łamigłówki drużynowe,  dużo zabawy przy grach planszowych, zabawa z mini golfem i rakietką w ręku ! Czyli letni chillout!

 20.08-24.08. – PODRÓŻE MAŁE I DUŻE – poznajemy tajniki rozmaitych dyscyplin sportowych, które znacie ale i takich o których jeszcze nie słyszeliście ! Sportowe emocje z różnych stron Europy i świata gwarantowane !

 28.08-01.09. - SPORTOTEKA CUP - unikatowa edycja turnusu, która gwarantuje uczestnikom jeszcze więcej treningów na korcie. Poczuj się jak profesjonalny tenisista i powalcz o medale i puchary !

 

Wiek uczestników:

5-15 lat

Czas trwania:

Zajęcia odbywają się przez tydzień – od poniedziałku do piątku.

Początek zajęć – godz. 9:00, koniec zajęć – godz. 15:00.

UWAGA : Istnieje możliwość  przyprowadzenia dziecka wcześniej – od godz. 7:30 i odebrania do godz. 16:00, po wcześniejszym ustaleniu z kierownikiem półkolonii.

 

Wyżywienie:

Naszym półkolonistom serwujemy dwa pyszne posiłki – drugie śniadanie oraz obiad. W przypadku uczulenia pokarmowego/diety bezglutenowej istnieje możliwość ustalenia posiłków na indywidualnych warunkach.

Kadra:

Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych instruktorów, trenerów i animatorów posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Cena:

399 zł/turnus/osoba

369 zł/turnus/osoba – w przypadku zapisania drugiego i kolejnego rodzeństwa oraz za udział w kolejnym turnusie.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: 

Sportoteka Puszczykowo, ul. Sportowa 2 tel. 61 830 33 03

info@sportoteka.eu