Kontakt:
tel. 61 8303 303

Nauka i doskonalenie tenisa pod okiem specjalistów

SPORTOTEKA PUSZCZYKOWO- Szkółki tenisowe 2020/2021!

Szanowni Państwo!

Ruszyły nabory do szkółek tenisowych Sportoteki! Wszystkie osoby zainteresowane treningami tenisa, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (załacznik) i dostarczenie do recepcji klubu.  Twoje dziecko nie wie czy tenis to sport dla niego? W dniach 6.09.2020 w godz. 9.00-11.00 oraz 7.09 w godz. 17.00-19.00, przeprowadzimy otwarte treningi pokazowe dla wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na korcie i złapać "tenisowego bakcyla";). Szykuje się wspaniała zabawa!

Jednocześnie w wyż. wym. terminach, odbęda się testy do grup trenujacych w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa - "Rakiety Lotosu". Po przeprowadzonych zadaniach, możliwe będzie dołączenie do ekip które w nadchodzącym sezonie będa mogły uczęszczać na treningi w naszym klubie zupełnie bezpłatnie. Projekt realizowany jest w ramach ministerialnego programu "Sport Wszystkich Dzieci", którego głównym założeniem jest upowszechnianie aktywności fizycznej. 

My już nie możemy doczekać się nadchodzacego sezonu, a Wy?? Czekamy na Wasze zapisy :)

Z tenisowym pozdrowieniem,

Team Sportoteki:)

 

 

 

Zapraszamy do udziału w naszych całorocznych szkółkach tenisowych!

 

Zajęcia tenisowe dla dzieci:

Zajęcia indywidualne – 60 zł + cena kortu

Zajęcia dla 2 osób - 70 zł/os.

Zajęcia dla 3 osób - 55 zł/os.

Zajęcia grupowe grupy 4-6 os -  1x/ tydz. (1h) - 160 zł/ mies. (4x 40 zł za zajęcia - w zależności od ilości zajęć w miesiącu)

Zajęcia grupowe grupy 4-6 os. – 2x/ tydz. (po 1h) -  288 zł/ mies. (8x 36 zł za zajęcia - w zależności od ilości zajęć w miesiącu)

Zniżka dla rodzeństwa – 10%.

Zajęcia prowadzone są wg najnowszych metod szkoleniowych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską z uwzględnieniem nowoczesnych metod nauki gry w tenisa dzieci wg formuły Tenis 10. Wielkość kortu, rodzaj piłek i sposób przeprowadzenia treningu dostosowujemy do wieku dziecka. Lżejsze i wolniejsze piłki oraz pomniejszona wielkość kortu ułatwiają naukę i granie sprawia dziecku większą przyjemność.

Poziom niebieski -  zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat. Piłki z gąbki, kort pomniejszony. Rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej poprzez gry i zabawy. Nauka podstawowych umiejętności taktycznych (utrzymanie piłki w korcie)  i technicznych tzw. czucie piłki i jej trafianie przed sobą.

Poziom czerwony – zajęcia dla dzieci w wieku 7-8 lat. Piłki 75% wolniejsze od piłki żółtej, kort pomniejszony. Dalszy rozwój umiejętności taktycznych („gonienie” przeciwnika) oraz technicznych (prawidłowe chwyty i początki przyszłych pełnych uderzeń).

Poziom pomarańczowy - zajęcia dla dzieci w wieku do 9 lat. Piłki 50% wolniejsze od piłki żółtej, kort pełnowymiarowy. Młodzi tenisiści stosują różnorodne sposoby rozegrania akcji we wszystkich sytuacjach meczowych, a ich gra przypomina dorosły tenis.

Poziom zielony – zajęcia dla dzieci w wieku do 10 lat. Piłki 25% wolniejsze od piłki żółtej, kort pełnowymiarowy. Utrwalenie prawidłowej techniki, praca nad bardziej zaawansowanymi uderzeniami oraz wszechstronnym stylem gry. Zawodnicy potrafią stosować podstawowe rozwiązania taktyczne podczas meczu.

Poziom żółty – zajęcia dla dzieci w wieku powyżej 10 lat. Piłka żółta, kort pełnowymiarowy. Zawodnik jest gotowy do treningu i rywalizacji normalną piłką na dużym korcie.

 

 

Karta zgłoszeniowa do szkółek:

 

 wersja pdf

 

 

 

Wypełnioną kartę zgłoszeniową prosimy przesłać na adres mailowy: info@sportoteka.eu lub zostawić w recepcji

W przypadku jakichkolwiek pytań prośba o kontakt tel. 61 8303 303.