Kontakt:
tel. 61 8303 303

DAY SPA SPORTOTEKA to urokliwe miejsce, w którym zadbamy o ciało, stopy i twarz.

Harmonia, wyciszenie i relaks czekają na odwiedzających. Pogodna obsługa indywidualnie podejdzie do potrzeb, kreując zabiegi dedykowane dla każdego. Oferujemy masaże, profesjonalną pielęgnację stóp (modzele, odciski, klamry na wrastające paznokcie, pielęgnację stopy cukrzycowej), zabiegi kondycjonujące i odmładzające na twarz i ciało. Zapewniamy terapie skóry o długofalowym działaniu. Specjalizujemy się w odmładzaniu i trądziku. Dzięki pracy na najwyższych dostępnych stężeniach w kosmetologii, możemy wywiązać się z obietnic.  Mamy pasję i odpowiednie narzędzia, aby radość z naszej pracy przekazać Państwu.

 

Makijaż. Zapewniamy makijaż dla osób uprawiających sport, minerały klasy farmaceutycznej, dodatkowo wzbogacone o witaminę A! Unikalne produkty, które w trakcie wysiłku fizycznego pielęgnują skórę, zapobiegają wypryskom, zaskórnikom. Są świetnym rozwiązaniem na trening, narty, plażę, ponieważ zapewniają wysoką ochronę UV.  Nasi klienci żartują, że to świetne rozwiązanie na kolację ze śniadaniem:) Niewiele gabinetów w Polsce ma taką perłę:)

Gabinet

GUINOT
Paryż. Jedyna marka kosmetyczna w Europie, która całą produkcję prowadzi zgodnie z wymaganiami do produkcji leków. Pionier transdermalnego transportu składników aktywnych do skóry, za pomocą mikroprądów.  Z GUINOT pielęgnujemy skórę, nie tylko naskórek.

ENVIRON
Kapsztad. Twórca marki, dr Desmond Fernandes wg magazynu Insignia (Londyn) zajmuje 7 miejsce na liście 10 najlepszych lekarzy świata. Doskonały chirurg, kardiochirurg, chirurg estetyczny. Wynalazł i opatentował mezoterapię igłową już w 1997 roku!!! Dysponujemy wszystkimi metodami zalecanymi przez ENVIRON.